دوستان خوب و مهربان، ما از تاریخ 90/6/9 رفتیم به آدرس www.kheilisabz.com بیاین او‌نجا

گزارش اقلیت!
نویسنده : خیلی سبز - ساعت ٥:۳٩ ‎ب.ظ روز شنبه ۳٠ آذر ۱۳۸٧
 

١- سلام. من مسئول سایت کتاب خیلی سبزم. دکتر به من مسئولیت داده که چون نظرات خیلی زیاده و خیلی‌هاش هم تکراریه و همین‌طور سوالات درسی و غیردرسی و کلی چیز دیگه‌اس، من اون‌ها رو اول بخونم. تکراری‌هاشو جواب بدم و مهم‌هاش رو مشخص کنم که دکتر جواب بده. اگر نظری رو دکتر جواب بده، به اسم ابوذر نصری و اگر من جواب بدم به اسم کتاب سبز تو بخش جوابها می‌بینید.

٢- فروشگاه کتاب خیلی سبز از کما اومده بیرون و چند روزی میشه که مرخص شده! چیز مهمی هم نبود. یه مشکل کوچیک فنی بود که حل شد.

٣- در مورد لود نشدن یا همون بالا نیومدن صفحه اصلی وبلاگ کتاب خیلی سبز، مشکل در کل شبکه و بصورت سراسری بود و به نظر میاد که برطرف شده. پرشین بلاگ هم که صحیح و سالمه. اگه هنوز صفحه اول لود نمیشه، از کلیدهای ctrl+enter استفاده کنین. هیستوری مرورگر رو هم پاک کنین. اگه نشد با یه مرورگر دیگه امتحان کنین. و آخر سر ISPتون رو عوض کنین (یعنی همون جایی که ازش اشتراک اینترنت یا کارت میخرین). گام آخر تست کردن توی کافی‌نته!

موفق باشین.


 
 
برخورد جدی از نوع سوم
نویسنده : خیلی سبز - ساعت ٦:٠٢ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۳ آذر ۱۳۸٧
 دوستان

با بالا رفتن بی رویه غلظت ترکیبات بی تربیتی در خون این وبلاگ و وبلاگ چرندیات یک ناشر فهیم، دارین غیر مستقیم کاری میکنین که ما قیچی دستمون بگیریم و حسابی تریپ سانسور برداریم و نظرات رو بعد از تایید به نمایش بذاریم.

نکنید این کارها رو! ما اصلا دلمون نمیخواد بر خلاف اصول حقوق بشر عمل کنیم!!

 
شیطان این پست ظرف 5 ثانیه خودبخود از ببین می‌رود! 
 
جلد ژنتیک جمعیت
نویسنده : خیلی سبز - ساعت ٤:٢۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸٧
 

اتد اولیه جلد کتاب ژنتیک آماده شد. نظرات خیلی متفاوت است و کمی هم منفی. گفتیم شما هم نظر بدهید البته قول نمیدهیم هر چی شما گفتید ما بگیم چشم شاید در توانمون نباشه. ولی خب حداقل این خبر نشون میده که دیگه چیزی به پایان انتظار نمونده و ما داره کم کم دماغمون اندازه‌ی دماغ آدم‌ها میشه. زود نظر بدید که دیر نشه یه وقت!!!!

 

طرح اولیه جلد ژنتیک

 

 


 
 
مشکل فنی
نویسنده : خیلی سبز - ساعت ٤:٤٠ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٦ آذر ۱۳۸٧
 

دوستان همیشگی!

متاسفانه حال فروشگاه اینترنتی کتاب خیلی سبز زیاد خوب نیست!

نه نگران نشید، چیز خاصی نیست!! یه ذره مشکل فنی داره!!! خیلی زووووود دوباره رو براه میشه!


 
 
اطلاعیه
نویسنده : خیلی سبز - ساعت ۱٠:٢٠ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٦ آذر ۱۳۸٧
 

دوستان عزیز

سلام علیکم

١- ویرایش کتاب ژنتیک جمعیت تمام شد. جلدش را هم در طول چند روز آینده به نمایش عمومی می‌گذاریم. فقط می‌ماند صفحه آرایی و چاپ...

2- سوالات زیست دوستان هم نزد بنده است. هنوز فرصت پاسخگویی دست نداده است. به همه‌ی آن‌ها پاسخ می‌دهم.


 
 
آموزش گام به گام دانلود از خیلی سبز در 1+24 ساعت!
نویسنده : خیلی سبز - ساعت ۱٠:٠٠ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٤ آذر ۱۳۸٧
 

چند نفر از دوستان، ایمیل زده بودن که نمیتونن دانلود کنن، و نحوه دانلود کتابامون یه کم پیچیده س و توضیح خواسته بودن. این شد که آموزش گام‌به گامشو اینجا گذاشتیم.

گام اول: روی عنوان کتاب کلیک کن تا پنجره‌ی دانلود باز بشه.

گام دوم: تو این پنجره، روی دکمه‌ی آبی رنگ Download Now کلیک کن.

گام سوم: حالا صبر کن تا شمارش معکوس تموم بشه و لینک Click here to download this file ظاهر بشه. 

گام چهارم: لینک رو کلیک کن و تو پنجره‌ای که باز میشه دکمه‌ی save رو بزن. اگرم از برنامه‌های مدیریت دانلود استفاده میکنی که خودش ذخیره‌ش میکنه.

به همین سادگی و خوشمزگی! خدمت دوست عزیزی که گفته بودن هشدار امنیتی دریافت میکنن بگم که فایل‌ها ویروس ندارن. خیالتون تخت!