دوستان خوب و مهربان، ما از تاریخ 90/6/9 رفتیم به آدرس www.kheilisabz.com بیاین او‌نجا

مقدمه زبان انگلیسی جامع
نویسنده : خیلی سبز - ساعت ٥:٠٢ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٤ شهریور ۱۳۸٧
 

آقایون و خانم‌ها؛ روی من یکی دیگه حساب نکنین!! این دفعه، دفعه‌ی سوم بود!! کسی با ما کاری نداره، نه پلیس، نه وزارت ارشاد، نه پارکبان‌های کنار خیابان، اما متأسفانه این دفعه هم هیأت منصفه‌ی بی‌انصاف کتاب خیلی سبز با اکثریت آرا به این نتیجه رسیدند که:

آقای نصری؛ این مقدمه‌ای که برای کتاب زبان نوشته‌ای شما را به زندان اوین راهنمایی می‌کند. الان هم هوا سرد است و ما حوصله نداریم بیاییم زیارتت در آن‌جا. بعدش هم تو می‌گویی چه دوستان بی معرفتی. فقط و فقط به این خاطر که خدای نکرده تو فکرنکنی ما آدم‌های بی‌معرفتی هستیم با اکثریت قاطع آرا تصمیم گرفتیم که مقدمه‌ی نوشته شده‌ی شما را حذف کنیم.

بعد از مقدمه‌ی کنکورت را قورت بده که هرچه ما نوشتیم گفتند پاچه‌ی این را گرفته‌ای، پاچه‌ی آن را گرفته‌ای ... خوب نیست! روی فروش تأثیر منفی می‌گذارد...!! این دفعه نوبت به کتاب زبان رسید و زندان اوین. راستش من خیلی هم بدم نمی‌آید که بروم در یک چهاردیواری محصور و صبح‌ تا شب کسی با من کاری نداشته باشد و من هم با کسی ایضاً و شروع کنم به کتاب نوشتن! این‌جوری شاید بعد از این همه بدقولی از شرمندگی دانش‌آموزانی که منتظرند تا کتاب‌های ما را بخوانند درآمدیم.

خیلی سوژه‌ی بکر و خوبی بود. دلم گرفت. کلی روش کار کرده بودم!! ..مردا، شب قبل از چاپ کتاب گفتن!! که دیگه فرصت فکرکردن‌ رو ِبهم ندن!! سوژه‌اش رو لو نمی‌دم تا شاید بعداً بتونم از ایده‌اش استفاده کنم. شاید شد.

    از دو استاد زبان‌شناس و زبان‌پژوه جناب آقای دکتر پرویز بیرجندی که آشنایی با ایشان باعث مباهات است و جناب آقای دکتر علیرضا جابری عزیز با آن زبان نافذ و شیوا، از صمیم قلب سپاسگزارم و از خداوند برایشان آرزوی موفقیت و سلامت می‌کنم.